PRONÁJEM


SR1
Radical SR1 se veřejnosti představuje již ve své 2. generaci, která byla představena v roce 2017. Vůz SR1 se nyní může pochlubit vylepšenou aerodynamikou, elektronikou a zcela novým designem.

SR1 je prvním stupínkem do světa závodních speciálů Radical. Díky svým vynikajícím jízdním vlastnostem je ideální nejen pro začátečníky, kteří chtějí své řidičské schopnosti posunout na zcela novou úroveň, ale i pro zkušené závodníky, kteří ocení jeho nízkou hmotnost a perfektní zpracování.

Dalším faktorem hrajícím pro model SR1 je kombinace pořizovací ceny, nízkých provozních nákladů, díky čemuž se vůz Radical SR3 stává cenově jedním z nejdostupnějších okruhových speciálů vůbec.

Ať už jsou Vaše budoucí ambice ve světě motorsportu jakékoliv, Radical SR1 je ta správná volba.


SR3
SR3 je dalším krokem na pomyslném žebříčku vozů Radical. Strhující poměr kvality, provozních nákladů a jízdních vlastností z modelu SR3 dělá velmi lukrativní “závodní stroj” nejen pro závodní víkendy, ale i track days.

Model SR3 byl poprvé představen světu v roce 2001. Díky svým kvalitám se z tohoto modelu velmi rychle stal standart okruhového závodění a v roce 2016 automobilka Radiacal oznámila prodej svého 1000. vozu, čímž se z modelu SR3 stal nejprodukovanější závodní prototyp v historii motorsportu.

O kvalitách vozu svědčí nejen jeho vysoká produkce, ale například i fakt, že pro jeho jízdní vlastnosti jej k tréninku a potěšení vlastní celá řada současných i minulých pilotů F1.

Na rozdíl od modelu SR1 disponuje vůz zejména většími rozměry, vylepšenou aerodynamikou generující vysoký přítlak a možností osazení vozu motorem o objemu 1500ccm.SR8
Model SR8 lze označit svatým grálem závodní série Radical SR. Vůz poháněný motorem V8, který byl speciálně vyvinut motorářskou divizí Radical Performance Engines (RPE) přímo a pouze pro tento model.

Vývoj vozu trval dlouhých 11 let, výsledný produkt však za toto čekání bezesporu stál. Ultimátní závodní bestie, která svým výkonem a rychlostí atakuje časy vozů LMP2, však za bezkonkurenčně nižší pořizovací cenu i následné ná