TESTOVÁNÍ A ZÁVODY


I když s Radicalem můžete překvapivě na silnice (ano, opravdu můžete požádat o SPZ a jezdit na sobotní nákupy nebo na obchodní schůzky), přeci jenom se nejlépe cítí na okruhu. Tyto supersporty jsou na trati hravé, přitom čitelné a ovladatelné, ale hlavně strašně rychlé (čas Radicalu SR3 na brněnském okruhu je pod hranicí 2:00 !). Radical je tělem i duší závodní speciál, takže jeho náplní práce by mělo být především závodění. V Radicalu máte hned několik možností jak vystoupat na stupně vítězů:

 

Závodní série European R-Cup 

Zvaní jsou všichni majitelé Radicalů SR3, SR4, SR5
a SR8. Pro ty, kteří by chtěli Radical vyzkoušet, nebo závodit jen příležitostně, má Radical Cars připravených několik vozů k pronájmu včetně profesionálního teamového zázemí a zkušených mechaniků.

European R-Cup se poprvé představil v roce 2011 na Masarykově okruhu Brně při Jarní ceně, začátkem června se přesunuk na Autodrom v Mostě, srpnové závody se jely na novém okruhu u naších východních sousedů – na SlovakiaRingu a v září se sezóna uzavřela opět v Brně na Podzimní ceně.

Loňskou sezónu jsme otevřeli ve velkém stylu, společně se závodem Radical Masters, na okruhu ve Spa-Francorchamps. O dva měsíce později se jezdci přesunuli na pobřeží, na slavný okruh mezi dunami - Zandvoort, kde se Radicaly představily v rámci Formula Masters víkendu. Domácí okruh v Mostě tradičně přivítal Radicaly začátkem srpna, konec měsíce patřil rakouskému Red Bull Ringu, opět společně s Radical Masters. Sezónu jsme ukončíli v Brně na Podzimní ceně, kde se jako hosté postavili na start i závodníci z Radical Benelux Cupu, z Německa, Velké Británíe, Spojených Arabských Emirátů, Slovenska, Rakouska a Německa.

V roce 2013 se premiérově Radicaly postavily na start sprintů i vytrvalostních závodů FIA "zóny" střední Evropy. V rámci Mistrovství ČR absolvovaly Red Bull ring, Poznaň, Most a brněnskou Podzimní cenu. Jezdci se také vrátili na jeden ze slavných okruhů - společně s Radical Masters startovali v červenci na Silverstone.

Startovní listina je otevřená, všichni jezdci jsou vítáni, ať už na jednotlivých závodech, nebo pro celou sezónu.

V rámci European R-cup bude vypsán Pohár jezdců, do kterého se budou započítávat body z vytrvalostních závodů, sprintů i ze závodu Masters.

 

Závodní série Radical Masters

Závody pro velké kluky na těch nejznámějších a nejproslulejších okruzích Evropy (a nejen tam - finále sezóny 2010 se jelo v Abu Dhabi jen pár dnů před závodem F1 a atmosféra byla fenomenální). Silverstone, Monza, Brands Hatch, Portimao, Donington, Paul Ricard, Spa-Francorchamps, Nurburgring, Imola, Valencia, Catalunya, Zandvoort - to jsou jen některé ze zastávek Radical Masters. Závodit spolu se sérii Le Mans, DTM a jinými špičkovými

 

 

 

 

Sprinty, Vytrvalostní závody, Závody do vrchu

Radical je všestranný závodní speciál a je jen na vás kam s ním pojedete zvítězit. My v tom jedeme s vámi - náš team je připraven vytvořit pro vás ty nejlepší podmínky a profesionální zázemí.